Lenovo ThinkPad T14s Gen 5 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Čierna
Kód: MOBLEVNOTMBW3Podrobný popis
Lenovo ThinkPad T14s Gen 5 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Čierna| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hmotnosť | 1,24 kg |
| Hĺbka | 219,4 mm |
| Výška | 16,9 mm |
| Šírka | 313,6 mm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Farebný gamut | 100% |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | 125U |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Frekvencia pamäti | 6400 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| WWAN | S možnosťou inovácie |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Nie |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Typ antény | 2x2 |
| Typ produktu | Laptop |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačného systému | Polština |
| Kapacita batérie | 58 Wh |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Arc Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Arc Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Windows Hello | Áno |
| Čítačka čipových kariet | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198155251238 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,24 kg |
| Hĺbka: | 219,4 mm |
| Výška: | 16,9 mm |
| Šírka: | 313,6 mm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Farebný gamut: | 100% |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | 125U |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Frekvencia pamäti: | 6400 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| WWAN: | S možnosťou inovácie |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | Nie |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Typ antény: | 2x2 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačného systému: | Polština |
| Kapacita batérie: | 58 Wh |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Arc Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Arc Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Windows Hello: | Áno |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
