Lenovo ThinkPad T1G G8 Ultra 9 285H 16,0" WUXGA IPS 500 nitov AG LBL 64 GB LPDDR5X-7467 SSD 2 TB RTX 5070 8 GB kamera 5 Mpx + IR Windows 11 Pro čierna vPro hliníková čierna 3 roky OnSite
Kód: MOBLEVNOTMBW5Podrobný popis
Lenovo ThinkPad T1G G8 Ultra 9 285H 16,0" WUXGA IPS 500 nitov AG LBL 64 GB LPDDR5X-7467 SSD 2 TB RTX 5070 8 GB kamera 5 Mpx + IR Windows 11 Pro čierna vPro hliníková čierna 3 roky OnSite| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Počet Thunderbolt 5 portov | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Hmotnosť | 1,84 kg |
| Výška (predné) | 9,9 mm |
| Hĺbka | 241 mm |
| Šírka | 354,3 mm |
| Výška (zadné) | 1,58 cm |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Výkon adaptéru | 140 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Farebný gamut | 100% |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 5,4 GHz |
| Energeticky efektívne jadrá | 2 |
| Základný výkon procesora | 45 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 2,7 GHz |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra | 1000 MHz |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,9 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra | 2,5 GHz |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 4,5 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 115 W |
| Model procesoru | 285H |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát pamäte | LPCAMM2 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia pamäti | 7467 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 5.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Kompatibilné pamäťové karty | SD |
| Ukladacie médium | SSD |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Zvukový čip | Cirrus Logic CS42L43 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Typ antény | 2x2 |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Dodávaný softvér | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 90 Wh |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Windows Hello | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199272088837 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Počet Thunderbolt 5 portov: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Hmotnosť: | 1,84 kg |
| Výška (predné): | 9,9 mm |
| Hĺbka: | 241 mm |
| Šírka: | 354,3 mm |
| Výška (zadné): | 1,58 cm |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Výkon adaptéru: | 140 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Farebný gamut: | 100% |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 5,4 GHz |
| Energeticky efektívne jadrá: | 2 |
| Základný výkon procesora: | 45 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 2,7 GHz |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 1000 MHz |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,9 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 2,5 GHz |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 4,5 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 115 W |
| Model procesoru: | 285H |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 9 |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát pamäte: | LPCAMM2 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia pamäti: | 7467 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 5.0 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SD |
| Ukladacie médium: | SSD |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Zvukový čip: | Cirrus Logic CS42L43 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Typ antény: | 2x2 |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Dodávaný softvér: | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 90 Wh |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Windows Hello: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
