Lenovo Yoga 7 2-v-1 16AGP11 16" AMD Ryzen AI 7 445 16 GB SSD 512 GB Windows 11 Home Seashell
Kód: MOBLEVNOTMBW9Podrobný popis
Lenovo Yoga 7 2-v-1 16AGP11 16" AMD Ryzen AI 7 445 16 GB SSD 512 GB Windows 11 Home Seashell| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Výška | 15,8 mm |
| Hmotnosť | 1,74 kg |
| Hĺbka | 257 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Povrch displeja | Lesk |
| Farebný gamut | 100% |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Typ panelu | OLED |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 6 |
| L3 cache | 8 MB |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 7 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| L2 cache | 6 MB |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Základný výkon procesora | 28 W |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Model procesoru | 445 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Formát pamäte | Na doske |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 8000 MHz |
| Formát SSD | M.2 |
| Veľkosť M.2 SSD | 2242 (22 x 42 mm) |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Výkon reproduktoru | 4 W |
| Počet mikrofónov | 4 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Predný fotoaparát | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ produktu | Hybridné (2-in-1) |
| Farba názov | Seashell |
| Základný materiál | Hliník |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 70 Wh |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 840M |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Windows Hello | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199274216894 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Výška: | 15,8 mm |
| Hmotnosť: | 1,74 kg |
| Hĺbka: | 257 mm |
| Šírka: | 360 mm |
| Povrch displeja: | Lesk |
| Farebný gamut: | 100% |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Typ panelu: | OLED |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| L3 cache: | 8 MB |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 7 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| L2 cache: | 6 MB |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Základný výkon procesora: | 28 W |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Model procesoru: | 445 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 8000 MHz |
| Formát SSD: | M.2 |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Výkon reproduktoru: | 4 W |
| Počet mikrofónov: | 4 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3306 |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ produktu: | Hybridné (2-in-1) |
| Farba názov: | Seashell |
| Základný materiál: | Hliník |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 70 Wh |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 840M |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Windows Hello: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
