MSI Cyborg 15 A13 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Čierna
Kód: MOBMISGAM0029Podrobný popis
MSI Cyborg 15 A13 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Čierna| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Čip základnej dosky | Intel HM770 |
| Výška | 22,9 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Šírka | 359 mm |
| Hmotnosť | 1,98 kg |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS-Level |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Výkonné jadrá | 4 |
| Základný výkon procesora | 45 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Model procesoru | i5-13420H |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,6 GHz |
| Generácia procesora | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,4 GHz |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 95 W |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 5200 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 8 GB |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Zvukový systém | Nahimic 3 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Výrobca reproduktorov | Nahimic |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Rýchlosť záznamu videa | 30 fps |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Bluetooth | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba názov | Translucent Black |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Kapacita batérie | 53,5 Wh |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 6 GB |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Numerické klávesy | Áno |
| Ostrovková klávesnica | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | The device may become hot during operation; use caution to avoid burns., Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711377267915 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Čip základnej dosky: | Intel HM770 |
| Výška: | 22,9 mm |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Šírka: | 359 mm |
| Hmotnosť: | 1,98 kg |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS-Level |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Výkonné jadrá: | 4 |
| Základný výkon procesora: | 45 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Model procesoru: | i5-13420H |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,6 GHz |
| Generácia procesora: | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,4 GHz |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 95 W |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 5200 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 8 GB |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Zvukový systém: | Nahimic 3 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Výrobca reproduktorov: | Nahimic |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Rýchlosť záznamu videa: | 30 fps |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Bluetooth: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba názov: | Translucent Black |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Kapacita batérie: | 53,5 Wh |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 6 GB |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Ostrovková klávesnica: | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | The device may become hot during operation; use caution to avoid burns., Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
