MSI Cyborg 15 A13VE-1067XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 39,6 cm (15.6") Dotyková obrazovka Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Čierna
Kód: MOBMISGAM0010Podrobný popis
MSI Cyborg 15 A13VE-1067XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 39,6 cm (15.6") Dotyková obrazovka Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Šírka | 359,4 mm |
| Výška (predné) | 2,19 cm |
| Výška (zadné) | 2,29 cm |
| Hĺbka | 250,3 mm |
| Hmotnosť | 1,98 kg |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Generácia procesora | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Frekvencia procesora | 4,9 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | i7-13620H |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5200 MT/s |
| Rozloženie pamäte | 2 x 8 GB |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Zvukový systém | Hi-Res Audio |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový čip | Nahimic |
| Zabudovaný subwoofer | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Rýchlosť záznamu videa | 30 fps |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Farba | Čierna |
| Formát | Vyklápací |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba názov | Translucent Black |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Kapacita batérie | 4700 mAh, 53,5 Wh |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 6 GB |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Arc Graphics |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Farba podsvietenia klávesnice | Modrá |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711377208130 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Šírka: | 359,4 mm |
| Výška (predné): | 2,19 cm |
| Výška (zadné): | 2,29 cm |
| Hĺbka: | 250,3 mm |
| Hmotnosť: | 1,98 kg |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu: | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Generácia procesora: | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Frekvencia procesora: | 4,9 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | i7-13620H |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5200 MT/s |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 8 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Zvukový systém: | Hi-Res Audio |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový čip: | Nahimic |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Rýchlosť záznamu videa: | 30 fps |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Vyklápací |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba názov: | Translucent Black |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Kapacita batérie: | 4700 mAh, 53,5 Wh |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 6 GB |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Arc Graphics |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Farba podsvietenia klávesnice: | Modrá |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
