MSI Katana A15 AI B8VE-637XPL Ryzen 9 8945HS 15,6" FHD 144 Hz IPS-Level 16 GB DDR5 SSD512 RTX 4050 6 GB NoOS
Kód: MOBMISGAM0071Podrobný popis
MSI Katana A15 AI B8VE-637XPL Ryzen 9 8945HS 15,6" FHD 144 Hz IPS-Level 16 GB DDR5 SSD512 RTX 4050 6 GB NoOS| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Hĺbka | 259 mm |
| Šírka | 359 mm |
| Hmotnosť | 2,25 kg |
| Výška | 24,9 mm |
| Výkon adaptéru | 200 W |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu | IPS-Level |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 8000 Series |
| Model procesoru | 8945HS |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Frekvencia procesora | 4 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Rozloženie pamäte | 2 x 8 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Ukladacie médium | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Nahimic 3 |
| Výrobca reproduktorov | Nahimic |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000 |
| Model radiča WLAN | AMD RZ616 |
| Výrobca WLAN radiča | AMD |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba | Čierna |
| Originálna značka | MSI |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Kapacita batérie | 53,5 Wh |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 6 GB |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Zóna podsvietenia klávesnice | 4-zone RGB |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711377405362 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Hĺbka: | 259 mm |
| Šírka: | 359 mm |
| Hmotnosť: | 2,25 kg |
| Výška: | 24,9 mm |
| Výkon adaptéru: | 200 W |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu: | IPS-Level |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Model procesoru: | 8945HS |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Frekvencia procesora: | 4 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 8 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Nahimic 3 |
| Výrobca reproduktorov: | Nahimic |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000 |
| Model radiča WLAN: | AMD RZ616 |
| Výrobca WLAN radiča: | AMD |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba: | Čierna |
| Originálna značka: | MSI |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Kapacita batérie: | 53,5 Wh |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 6 GB |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Zóna podsvietenia klávesnice: | 4-zone RGB |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
