ALANTEC Držiak na káble do skríň 40x80 SA-HK-40-80-O
Kód: SZAAANORG0016Podrobný popis
ALANTEC Držiak na káble do skríň 40x80 SA-HK-40-80-O| Model | Úchyty pre pripevnenie káblov |
| Účel | Skriňa |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Počet zvonení | 1 |
| Hĺbka | 80 mm |
| Šírka | 40 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Organizers |
|---|---|
| EAN: | 5901738555198 |
| Model: | Úchyty pre pripevnenie káblov |
| Účel: | Skriňa |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Počet zvonení: | 1 |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Šírka: | 40 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
