ORGANIZÉR NÁRADIA STACK'N'ROLL OD SPOLOČNOSTI KETER
Kód: SZAKTRORG0001Podrobný popis
ORGANIZÉR NÁRADIA STACK'N'ROLL OD SPOLOČNOSTI KETER| Farba | Transparentné, Červená, Čierna |
| Počet držadiel | 1 |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál | Technopolymeru, Polykarbonát |
| Uzamykanie | Áno |
| Úchyty | Áno |
| Ramenný popruh | Nie |
| Počet oddielov | 10 |
| Typ produktu | Organizátor |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 345 mm |
| Šírka | 515 mm |
| Upozornenia | Beware of risk of electric shock during installation and servicing., Be careful when moving or installing heavy components., Ensure all cables are properly secured to avoid tripping hazards. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Organizers |
|---|---|
| EAN: | 7290112635358 |
| Farba: | Transparentné, Červená, Čierna |
| Počet držadiel: | 1 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál: | Technopolymeru, Polykarbonát |
| Uzamykanie: | Áno |
| Úchyty: | Áno |
| Ramenný popruh: | Nie |
| Počet oddielov: | 10 |
| Typ produktu: | Organizátor |
| Výška: | 115 mm |
| Hĺbka: | 345 mm |
| Šírka: | 515 mm |
| Upozornenia: | Beware of risk of electric shock during installation and servicing., Be careful when moving or installing heavy components., Ensure all cables are properly secured to avoid tripping hazards. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
