Lanberg PPS5-1024-B patch panel 1U
Kód: SZALAEPAN0011Podrobný popis
Lanberg PPS5-1024-B patch panel 1U| Hmotnosť | 1,64 kg |
| Hĺbka | 114,5 mm |
| Výška | 44,5 mm |
| Šírka | 445 mm |
| Podporované káblové typy | Cat5, Cat5e |
| Počet portov | 24 |
| Konektor(y) | RJ-45 |
| Pripevnenie | Montáž do racku |
| Kapacita racku | 1U |
| Materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Certifikácia | T568A/B |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patch panels |
|---|---|
| EAN: | 5901969404128 |
| Hmotnosť: | 1,64 kg |
| Hĺbka: | 114,5 mm |
| Výška: | 44,5 mm |
| Šírka: | 445 mm |
| Podporované káblové typy: | Cat5, Cat5e |
| Počet portov: | 24 |
| Konektor(y): | RJ-45 |
| Pripevnenie: | Montáž do racku |
| Kapacita racku: | 1U |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Čierna |
| Certifikácia: | T568A/B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
