Pannello patch 1U Lanberg PPKS-1124-B
Kód: SZALAEPAN0031Podrobný popis
Pannello patch 1U Lanberg PPKS-1124-B| Šírka | 482,6 mm |
| Hĺbka | 154 mm |
| Výška | 44,5 mm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Počet portov | 24 |
| Materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Plast |
| Pripevnenie | Montáž do racku |
| Farba | Čierna |
| Kapacita racku | 1U |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patch panels |
|---|---|
| EAN: | 5901969416114 |
| Šírka: | 482,6 mm |
| Hĺbka: | 154 mm |
| Výška: | 44,5 mm |
| Hmotnosť: | 420 g |
| Počet portov: | 24 |
| Materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Plast |
| Pripevnenie: | Montáž do racku |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita racku: | 1U |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
