Ubiquiti UC-Patch-1M-RJ45 sieťový kábel Biela Cat6
Kód: KGWUBQPAT0016Podrobný popis
Ubiquiti UC-Patch-1M-RJ45 sieťový kábel Biela Cat6| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Štandardný kábel | Cat6 |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Konektor 1 | RJ-45 |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Farba | Biela |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Vonkajší priemer | 3 mm |
| HS kód | 84733080 |
| Upozornenia | Avoid contact with water or moisture., Keep away from children., Do not bend or damage the cable to avoid connectivity problems. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patchcable |
|---|---|
| EAN: | 810010071439 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Konektor 1: | RJ-45 |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Farba: | Biela |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Vonkajší priemer: | 3 mm |
| HS kód: | 84733080 |
| Upozornenia: | Avoid contact with water or moisture., Keep away from children., Do not bend or damage the cable to avoid connectivity problems. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
