Zakrivená prenosová doska Mobiglide 240507
Kód: PORMLXTPA0005Podrobný popis
Zakrivená prenosová doska Mobiglide 240507| Materiál | Plast |
| Farba | Béžová |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 110 kg |
| Hĺbka | 710 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Hmotnosť | 1,15 kg |
| Upozornenia | Ensure the unit is suitably stable before use., Do not exceed the maximum weight indicated by the manufacturer., Regularly check the technical condition of the device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patient transfer |
|---|---|
| EAN: | 5740001403473 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Béžová |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 110 kg |
| Hĺbka: | 710 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Hmotnosť: | 1,15 kg |
| Upozornenia: | Ensure the unit is suitably stable before use., Do not exceed the maximum weight indicated by the manufacturer., Regularly check the technical condition of the device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
