Powerbank 10 000mAh, 2x USB, 1x USB-C 22,5W, QC4+, LCD screen, white
Kód: LADEAVPOW0010Podrobný popis
Powerbank 10 000mAh, 2x USB, 1x USB-C 22,5W, QC4+, LCD screen, white| Užívateľská príručka | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | Kábel USB-C x 1 |
| Technológia rýchleho nabíjania | Quick Charge 4+ |
| USB port | Áno |
| Typ zdroja | USB-C |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Vstup: USB-C | Áno |
| Hĺbka | 69 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hmotnosť | 179 g |
| Šírka | 16,5 mm |
| LED displej | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Box |
| Certifikáty zhody | RoHS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5903205775610 |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | Kábel USB-C x 1 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Quick Charge 4+ |
| USB port: | Áno |
| Typ zdroja: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 10000 mAh |
| Vstup: USB-C: | Áno |
| Hĺbka: | 69 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Hmotnosť: | 179 g |
| Šírka: | 16,5 mm |
| LED displej: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ balenia: | Box |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
