Powerbank 27 000mAh, 1x USB, 2x USB-C, 162,5W, QC4+, flashlight, LCD screen, black
Kód: LADEAVPOW0006Podrobný popis
Powerbank 27 000mAh, 1x USB, 2x USB-C, 162,5W, QC4+, flashlight, LCD screen, black| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | Kábel USB-C x 1 |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Kapacita batérie | 27000 mAh |
| Typ zdroja | USB-C |
| Technológia rýchleho nabíjania | Power Delivery 3.1, Quick Charge 4+, Samsung AFC, Programmable Power Supply (PPS) |
| Baterka | Áno |
| USB port | Áno |
| Vstup: USB-C | Áno |
| Hĺbka | 58 mm |
| Šírka | 51,5 mm |
| Výška | 163 mm |
| Hmotnosť | 615 g |
| Farba | Čierna |
| LED displej | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Certifikáty zhody | RoHS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5903205775634 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | Kábel USB-C x 1 |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Kapacita batérie: | 27000 mAh |
| Typ zdroja: | USB-C |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Power Delivery 3.1, Quick Charge 4+, Samsung AFC, Programmable Power Supply (PPS) |
| Baterka: | Áno |
| USB port: | Áno |
| Vstup: USB-C: | Áno |
| Hĺbka: | 58 mm |
| Šírka: | 51,5 mm |
| Výška: | 163 mm |
| Hmotnosť: | 615 g |
| Farba: | Čierna |
| LED displej: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
