Usmerňovač kompresora štartéra 5v1"
Kód: LADBLOPOW0026Podrobný popis
Usmerňovač kompresora štartéra 5v1"| Počet USB portov | 2 |
| Nastavte obsah | Svorky na pripojenie batérie |
| Puzdro | Nie |
| USB kábel v balení | Nie |
| Nabíjačka do auta | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Pochodeň | Áno |
| Vzduchový kompresor | Áno |
| Doba nabíjania batérie | 4 h |
| Kapacita batérie | 12 Ah |
| Balenie batérií | Áno |
| Funkcia usmerňovača | Áno |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Vstupný prúd | 1 A |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Štartovací prúd | 400 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 15 V |
| Výstupné napätie USB | 5 V |
| Čas zapnutia | 2 s |
| USB výstupný prúd | 2,4 A |
| Vstavaný displej | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 50 °C |
| Farba | Čierna, Kovová, Červená, Čierna |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion., Dispose of in accordance with local regulations for disposal of batteries and electronic equipment., Avoid contact with eyes and skin; if contact occurs, flush with plenty of water and seek medical advice., Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5900804138372 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Nastavte obsah: | Svorky na pripojenie batérie |
| Puzdro: | Nie |
| USB kábel v balení: | Nie |
| Nabíjačka do auta: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Pochodeň: | Áno |
| Vzduchový kompresor: | Áno |
| Doba nabíjania batérie: | 4 h |
| Kapacita batérie: | 12 Ah |
| Balenie batérií: | Áno |
| Funkcia usmerňovača: | Áno |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Vstupný prúd: | 1 A |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Štartovací prúd: | 400 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 15 V |
| Výstupné napätie USB: | 5 V |
| Čas zapnutia: | 2 s |
| USB výstupný prúd: | 2,4 A |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 50 °C |
| Farba: | Čierna, Kovová, Červená, Čierna |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion., Dispose of in accordance with local regulations for disposal of batteries and electronic equipment., Avoid contact with eyes and skin; if contact occurs, flush with plenty of water and seek medical advice., Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
