Ubiquiti POE-48-24W Fast Ethernet 48 V
Kód: SIEUBQZAS0005Podrobný popis
Ubiquiti POE-48-24W Fast Ethernet 48 V| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Farba | Čierna |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 57 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Napájanie po Ethernetu (PoE) | 48 V |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100 |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| HS kód | 85044095 |
| Rozsah prevádzkových teplôt (T-T) | 32 - 104 °F |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -30 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 35 - 95% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies and CCTV |
|---|---|
| EAN: | 810354023064 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 33 mm |
| Hĺbka: | 57 mm |
| Šírka: | 88 mm |
| Napájanie po Ethernetu (PoE): | 48 V |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100 |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| HS kód: | 85044095 |
| Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): | 32 - 104 °F |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -30 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 35 - 95% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
