ASUS ASUS-PRO-WS-3000P zdroj 3000 W 20+4 pin ATX ATX Čierna
Kód: ZDLASUOBU0048Podrobný popis
ASUS ASUS-PRO-WS-3000P zdroj 3000 W 20+4 pin ATX ATX Čierna| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 3 |
| Molex napájací kábel | 150, 400 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla | 120, 400 |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin) | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 61 cm |
| Dĺžka napájacieho kábla pre CPU | 100 cm |
| Napájací konektor základnej dosky | 20+4 pin ATX |
| Napájacie konektory PCI Express (16-pin) | 4 |
| Dĺžka napájacieho kábla pre PCI Express | 75 cm |
| Typ kabeláže | Plne modulárne |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 4 |
| Počet SATA napájacích konektorov | 12 |
| Typ ložiska | DBB |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Platinum |
| ATX verzia | 3.1 |
| Účel | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Hĺbka | 150 mm |
| Šírka | 175 mm |
| Hmotnosť | 2,16 kg |
| Výška | 86 mm |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie, Skrat, Prepätie, Nadprúd, Pod napätím, Nadmerná záťaž |
| Maximálny výstupný prúd (-12 V) | 9,6 A |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 25 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 3000 W |
| Celkový príkon | 3000 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 130 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 3 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb) | 15 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 25 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 130 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Farba | Čierna |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Šírka balenia | 346 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 208 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,09 kg |
| Výška balenia | 144 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4711387972793 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 3 |
| Molex napájací kábel: | 150, 400 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla: | 120, 400 |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin): | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: | 61 cm |
| Dĺžka napájacieho kábla pre CPU: | 100 cm |
| Napájací konektor základnej dosky: | 20+4 pin ATX |
| Napájacie konektory PCI Express (16-pin): | 4 |
| Dĺžka napájacieho kábla pre PCI Express: | 75 cm |
| Typ kabeláže: | Plne modulárne |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 4 |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 12 |
| Typ ložiska: | DBB |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| ATX verzia: | 3.1 |
| Účel: | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Šírka: | 175 mm |
| Hmotnosť: | 2,16 kg |
| Výška: | 86 mm |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie, Skrat, Prepätie, Nadprúd, Pod napätím, Nadmerná záťaž |
| Maximálny výstupný prúd (-12 V): | 9,6 A |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V): | 25 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V): | 3000 W |
| Celkový príkon: | 3000 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 130 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 3 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb): | 15 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V): | 25 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 130 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Farba: | Čierna |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Šírka balenia: | 346 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 208 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,09 kg |
| Výška balenia: | 144 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
