GIGABYTE P550SS zdroj 550 W 20+4 pin ATX ATX Čierna
Kód: ZDLGIGOBU0037Podrobný popis
GIGABYTE P550SS zdroj 550 W 20+4 pin ATX ATX Čierna| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 3 |
| Počet SATA napájacích konektorov | 5 |
| Napájací konektor disketovej jednotky | 1 |
| Napájací konektor základnej dosky | 20+4 pin ATX |
| Molex napájací kábel | 500 |
| Dĺžka napájacieho kábla pre CPU | 60 cm |
| Dĺžka napájacieho kábla pre PCI Express | 50 cm |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin) | Áno |
| Konektor FDD | Áno |
| PCI Express konektor | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 60 cm |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 2 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla | 500 |
| Typ kabeláže | Nemodulárny |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin) | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Typ ložiska | HDB |
| ATX verzia | 3.0 |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Účel | PC |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Výška | 86 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Maximálny výstupný prúd (-12 V) | 0,3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 200 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Efektivita | 90% |
| Faktor sily | 0,9 |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie, Nadprúd, Nadmerná záťaž, Skrat, Prepätie, Pod napätím |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 549,6 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 20 A |
| Vstupné striedavé napätie | 155-240 V |
| Celkový príkon | 550 W |
| Vstupný prúd | 6.3 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb) | 3 A |
| Doba uchovania | 16 ms |
| Umiestnenie ventilátora | Vršok |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| On/off vypínač | Áno |
| HS kód | 84733020 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4719331554187 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 3 |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 5 |
| Napájací konektor disketovej jednotky: | 1 |
| Napájací konektor základnej dosky: | 20+4 pin ATX |
| Molex napájací kábel: | 500 |
| Dĺžka napájacieho kábla pre CPU: | 60 cm |
| Dĺžka napájacieho kábla pre PCI Express: | 50 cm |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin): | Áno |
| Konektor FDD: | Áno |
| PCI Express konektor: | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: | 60 cm |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 2 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla: | 500 |
| Typ kabeláže: | Nemodulárny |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin): | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 100000 h |
| Typ ložiska: | HDB |
| ATX verzia: | 3.0 |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| Účel: | PC |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Maximálny výstupný prúd (-12 V): | 0,3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 15 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 200 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V): | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 100 W |
| Efektivita: | 90% |
| Faktor sily: | 0,9 |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie, Nadprúd, Nadmerná záťaž, Skrat, Prepätie, Pod napätím |
| Kombinovaný výkon (+12 V): | 549,6 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V): | 20 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 155-240 V |
| Celkový príkon: | 550 W |
| Vstupný prúd: | 6.3 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb): | 3 A |
| Doba uchovania: | 16 ms |
| Umiestnenie ventilátora: | Vršok |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| On/off vypínač: | Áno |
| HS kód: | 84733020 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
