Napájací zdroj MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold
Kód: ZDLMISOBU0016Podrobný popis
Napájací zdroj MSI MAG A650GL 650 W 120 mm 80 PLUS Gold| Typ kabeláže | Modulárny |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Nie |
| Počet SATA napájacích konektorov | 6 |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky) | Áno |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin) | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Nie |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 3 |
| Napájací konektor základnej dosky | 20+4 pin ATX |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin) | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 60 cm |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Účel | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Celkový príkon | 650 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 20 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 47 - 63 Hz |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maximálny vstupný prúd (@ 110V) | 8 A |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V) | 54 A |
| Prvky ochrany napájania | Skrat, Nadprúd, Nadmerná záťaž, Prehriatie, Prepätie |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Maximálny vstupný prúd (@ 220 V) | 4 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 20 A |
| Efektivita | 90% |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 100 W |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4711377084277 |
| Typ kabeláže: | Modulárny |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Nie |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 6 |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky): | Áno |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin): | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Nie |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 3 |
| Napájací konektor základnej dosky: | 20+4 pin ATX |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin): | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: | 60 cm |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Účel: | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Šírka: | 150 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Celkový príkon: | 650 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V): | 20 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 47 - 63 Hz |
| Kombinovaný výkon (-12 V): | 3,6 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Maximálny vstupný prúd (@ 110V): | 8 A |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V): | 54 A |
| Prvky ochrany napájania: | Skrat, Nadprúd, Nadmerná záťaž, Prehriatie, Prepätie |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Maximálny vstupný prúd (@ 220 V): | 4 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 100 W |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V): | 20 A |
| Efektivita: | 90% |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 100 W |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
