NZXT C750 Bronze zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Čierna
Kód: ZDLNZXOBU0009Podrobný popis
NZXT C750 Bronze zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Čierna| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 4 |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 60 cm |
| Molex napájací kábel | 150, 500 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla | 150, 500 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Typ kabeláže | Nemodulárny |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin) | Áno |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 2 |
| Napájací konektor základnej dosky | 24-pin ATX |
| Počet SATA napájacích konektorov | 4 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Úroveň hluku | 39,92 dB |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Účel | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| EPS verzia | 2.92 |
| ATX verzia | 2.53 |
| Dodávané káble | AC, Procesor, Pcie, Peripheral (Molex), SATA |
| Výška | 86 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupný prúd | 10-5 A |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 20 A |
| Maximálny vstupný prúd (@ 110V) | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 20 A |
| Celkový príkon | 750 W |
| Prvky ochrany napájania | Nadprúd, Pod napätím, Skrat, Prehriatie, Prepätie |
| Maximálny vstupný prúd (@ 220 V) | 5 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V) | 62,5 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Druh chladenia | Aktívny |
| On/off vypínač | Áno |
| Rýchlosť ventilátora | 2400 - 2400 ot/min |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Certifikáty zhody | CE, Čína RoHS, UKCA, RoHS, REACH |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 5056547207551 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 4 |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: | 60 cm |
| Molex napájací kábel: | 150, 500 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla: | 150, 500 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Typ kabeláže: | Nemodulárny |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin): | Áno |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 2 |
| Napájací konektor základnej dosky: | 24-pin ATX |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 4 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 100000 h |
| Úroveň hluku: | 39,92 dB |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Účel: | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| EPS verzia: | 2.92 |
| ATX verzia: | 2.53 |
| Dodávané káble: | AC, Procesor, Pcie, Peripheral (Molex), SATA |
| Výška: | 86 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V): | 3,6 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupný prúd: | 10-5 A |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V): | 20 A |
| Maximálny vstupný prúd (@ 110V): | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V): | 20 A |
| Celkový príkon: | 750 W |
| Prvky ochrany napájania: | Nadprúd, Pod napätím, Skrat, Prehriatie, Prepätie |
| Maximálny vstupný prúd (@ 220 V): | 5 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 120 W |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V): | 62,5 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| On/off vypínač: | Áno |
| Rýchlosť ventilátora: | 2400 - 2400 ot/min |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Certifikáty zhody: | CE, Čína RoHS, UKCA, RoHS, REACH |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
