DELL ADAPTÉR 90W 4,5MM BARELOVÁ SÚPRAVA STRIEDAVÉHO PRÚDU
Kód: ZDLDELNOT0046Podrobný popis
DELL ADAPTÉR 90W 4,5MM BARELOVÁ SÚPRAVA STRIEDAVÉHO PRÚDU| Kompatibilita značky | Dell |
| Účel | Laptop |
| Výstupný výkon | 90 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Účel: | Laptop |
| Výstupný výkon: | 90 W |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
