Vysokotlakový čistič Scheppach HCP5000
Kód: NELSCPMCI0012Podrobný popis
Vysokotlakový čistič Scheppach HCP5000| Pracovný tlak (max) | 241 bar |
| Pracovný tlak (min) | 221 bar |
| Tlak | 5 bar |
| Prietok vody (max) | 570 l/h |
| Obsah balenia | Tryska x 4, Návod na použitie x 1, Ihla na čistenie trysiek x 1, Kopija x 1 |
| Šírka | 490 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hĺbka | 670 mm |
| Hmotnosť | 26 kg |
| Maximálny výkon motora | 4,3 kW |
| Rýchly konektor | Áno |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Otočné kolieska | Áno |
| Držiak pre namotanie kábla | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Dĺžka hadice | 9,2 m |
| Výmena príslušenstva bez náradia | Áno |
| Menovité hodnoty zapaľovacieho motora (max) | 212 cm³ |
| Držiak príslušenstva | Áno |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Typ motora | Štvortaktný, vzduchom chladený |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 555 x 410 x 650 mm |
| Hmotnosť obalu balenia | 29,9 kg |
| Upozornenia | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4046664242741 |
| Pracovný tlak (max): | 241 bar |
| Pracovný tlak (min): | 221 bar |
| Tlak: | 5 bar |
| Prietok vody (max): | 570 l/h |
| Obsah balenia: | Tryska x 4, Návod na použitie x 1, Ihla na čistenie trysiek x 1, Kopija x 1 |
| Šírka: | 490 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Hĺbka: | 670 mm |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Maximálny výkon motora: | 4,3 kW |
| Rýchly konektor: | Áno |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Držiak pre namotanie kábla: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Dĺžka hadice: | 9,2 m |
| Výmena príslušenstva bez náradia: | Áno |
| Menovité hodnoty zapaľovacieho motora (max): | 212 cm³ |
| Držiak príslušenstva: | Áno |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Typ motora: | Štvortaktný, vzduchom chladený |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 555 x 410 x 650 mm |
| Hmotnosť obalu balenia: | 29,9 kg |
| Upozornenia: | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
