AMD EPYC 4464P procesor 3,7 GHz 64 MB L3
Kód: PROAMDAMC0154Podrobný popis
AMD EPYC 4464P procesor 3,7 GHz 64 MB L3| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Krabica | Nie |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit, 32-bit |
| Model procesoru | 4464P |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Séria procesorov | AMD EPYC 4004 Series |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Základná frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 64 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Keep away from sources of heat., Avoid direct contact with water., Dispose of according to local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Krabica: | Nie |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit, 32-bit |
| Model procesoru: | 4464P |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Séria procesorov: | AMD EPYC 4004 Series |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Základná frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 64 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Keep away from sources of heat., Avoid direct contact with water., Dispose of according to local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
