Intel Xeon Gold 6414U procesor 2 GHz 60 MB Tácka
Kód: PROINTXEN1154Podrobný popis
Intel Xeon Gold 6414U procesor 2 GHz 60 MB Tácka| Segment trhu | Server |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Execute Disable Bit | Áno |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 80 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS) | G180729 |
| Podpora inštrukčných sád | AVX, AMX, AVX-512, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Škálovateľnosť | 1S |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Veľkosť balenia procesora | 77.5 x 56.5 mm |
| Model procesoru | 6414U |
| Pätica procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Základná frekvencia procesora | 2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 60 MB |
| Boost frekvencia procesora | 3,4 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Systémová zbernica | 0 GT/s |
| Počet jadier procesora | 32 |
| Typ procesoru | Intel® Xeon® Gold |
| Počet vlákien procesora | 64 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Generácia procesora | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Frekvencia jadra s vysokou prioritou | 2,1 GHz |
| Kódové označenie procesora | Sapphire Rapids |
| Verzia (stepping) | E5 |
| Procesor ARK ID | 231731 |
| Frekvencia jadra s nízkou prioritou | 1,6 GHz |
| Jadrá s vysokou prioritou | 12 |
| Jadrá s nízkou prioritou | 20 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 6 TB |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Osemkanálový |
| ECC | Áno |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Status | Launched |
| Dátum uvedenia | Q1'23 |
| Rýchlosť pamäte (max) | 4800 MHz |
| Podpera pre puzdro | E1A |
| HS kód | 8542310001 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 4 TB |
| Tcase | 76 °C |
| DTS Max | 93 °C |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) | 2 |
| MBE | Áno |
| Podpora Intel® Platform Firmware Resilience | Áno |
| Technológia Intel® Run Sure | Áno |
| Intel® Crypto Acceleration | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita EPC pre Intel® SGX | 128 GB |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Šifrovanie Intel® Total Memory | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA) | 1 default devices |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Technológia Intel® Software Guard Extensions (Intel SGX) | Áno |
| Podpora pre Intel® Optane™ DC Persistent Memory | Áno |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX) | Áno |
| Technológia Intel® Speed Select - základná frekvencia (Intel® SST-BF) | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Intel® QuickAssist Software Acceleration | Áno |
| Aktivácia funkcie Intel® On Demand | Áno |
| Technológia Intel® Trusted Execution | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Technológia Intel® Resource Director (Intel® RDT) | Áno |
| Intel® 64 | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors Intel Xeon |
|---|---|
| Segment trhu: | Server |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 80 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS): | G180729 |
| Podpora inštrukčných sád: | AVX, AMX, AVX-512, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Škálovateľnosť: | 1S |
| Číslo ECCN: | 5A992C |
| Veľkosť balenia procesora: | 77.5 x 56.5 mm |
| Model procesoru: | 6414U |
| Pätica procesora: | LGA 4677 (Socket E) |
| Základná frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 60 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 3,4 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Systémová zbernica: | 0 GT/s |
| Počet jadier procesora: | 32 |
| Typ procesoru: | Intel® Xeon® Gold |
| Počet vlákien procesora: | 64 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Generácia procesora: | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Thermal Design Power (TDP): | 250 W |
| Frekvencia jadra s vysokou prioritou: | 2,1 GHz |
| Kódové označenie procesora: | Sapphire Rapids |
| Verzia (stepping): | E5 |
| Procesor ARK ID: | 231731 |
| Frekvencia jadra s nízkou prioritou: | 1,6 GHz |
| Jadrá s vysokou prioritou: | 12 |
| Jadrá s nízkou prioritou: | 20 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 6 TB |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Osemkanálový |
| ECC: | Áno |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Status: | Launched |
| Dátum uvedenia: | Q1'23 |
| Rýchlosť pamäte (max): | 4800 MHz |
| Podpera pre puzdro: | E1A |
| HS kód: | 8542310001 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 4 TB |
| Tcase: | 76 °C |
| DTS Max: | 93 °C |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA): | 2 |
| MBE: | Áno |
| Podpora Intel® Platform Firmware Resilience: | Áno |
| Technológia Intel® Run Sure: | Áno |
| Intel® Crypto Acceleration: | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita EPC pre Intel® SGX: | 128 GB |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Šifrovanie Intel® Total Memory: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA): | 1 default devices |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Technológia Intel® Software Guard Extensions (Intel SGX): | Áno |
| Podpora pre Intel® Optane™ DC Persistent Memory: | Áno |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX): | Áno |
| Technológia Intel® Speed Select - základná frekvencia (Intel® SST-BF): | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Intel® QuickAssist Software Acceleration: | Áno |
| Aktivácia funkcie Intel® On Demand: | Áno |
| Technológia Intel® Trusted Execution: | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Resource Director (Intel® RDT): | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
