ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-05210H009X Intel Core 5 210H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC Šedá
Kód: KOMASUKOP0104Podrobný popis
ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-05210H009X Intel Core 5 210H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC Šedá| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Výstup | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Vstup | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Ochrana heslom | HDD, Používateľ, Áno |
| Zvukový systém | Audio s vysokým rozlíšením |
| Typ produktu | PC |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Obsahuje myš | Nie |
| Výška | 309 mm |
| Hmotnosť | 5,06 kg |
| Hĺbka | 296 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Napájanie | 180 W |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Integrovaný displej | Nie |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Model procesoru | 210H |
| Základný výkon procesora | 45 W |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,2 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 115 W |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,6 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Výkonné jadrá | 4 |
| Generácia procesora | Intel Core (Series 2) |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5600 MT/s |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 |
| LAN radič | Intel WGI219V |
| Typ antény | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované umiestnenie | Zvislý |
| Hlasitosť | 8,6 L |
| Farba | Šedá |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba názov | Gray |
| Typ skrine | SFF |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Softvér na vyskúšanie | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. McAfee® 1 years |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Dodávaný softvér | 1-month Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets. Eligible markets are determined at activation, and varies by region, device, and time. |
| Osvedčenia o udržateľnosti | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Certifikáty zhody | REACH |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 4711636299510 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Výstup: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Vstup: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Ochrana heslom: | HDD, Používateľ, Áno |
| Zvukový systém: | Audio s vysokým rozlíšením |
| Typ produktu: | PC |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Výška: | 309 mm |
| Hmotnosť: | 5,06 kg |
| Hĺbka: | 296 mm |
| Šírka: | 93 mm |
| Napájanie: | 180 W |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Model procesoru: | 210H |
| Základný výkon procesora: | 45 W |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,2 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 115 W |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,6 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Výkonné jadrá: | 4 |
| Generácia procesora: | Intel Core (Series 2) |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5600 MT/s |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 |
| LAN radič: | Intel WGI219V |
| Typ antény: | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované umiestnenie: | Zvislý |
| Hlasitosť: | 8,6 L |
| Farba: | Šedá |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba názov: | Gray |
| Typ skrine: | SFF |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Softvér na vyskúšanie: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. McAfee® 1 years |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Dodávaný softvér: | 1-month Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets. Eligible markets are determined at activation, and varies by region, device, and time. |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Certifikáty zhody: | REACH |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
