DELL OptiPlex 3000 i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0908Podrobný popis
DELL OptiPlex 3000 i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4a |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel B660 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3246-CG |
| Zvukový systém | Audio s vysokým rozlíšením |
| Typ produktu | Mini PC |
| Obsahuje myš | Nie |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Hĺbka | 178 mm |
| Šírka | 36 mm |
| Hmotnosť | 1,33 kg |
| Výška | 182 mm |
| Napájanie | 65 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100 - 240 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50 - 60 Hz |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 18 MB |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Typ zbernice | DMI4 |
| Model procesoru | i5-12500T |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ skrine | microSFF |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel UHD Graphics 770 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443268819 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4a |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel B660 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3246-CG |
| Zvukový systém: | Audio s vysokým rozlíšením |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Hĺbka: | 178 mm |
| Šírka: | 36 mm |
| Hmotnosť: | 1,33 kg |
| Výška: | 182 mm |
| Napájanie: | 65 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100 - 240 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50 - 60 Hz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 18 MB |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Typ zbernice: | DMI4 |
| Model procesoru: | i5-12500T |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ skrine: | microSFF |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel UHD Graphics 770 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
