DELL OptiPlex 3070 Tiny i3-9100T 8GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0873Podrobný popis
DELL OptiPlex 3070 Tiny i3-9100T 8GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| DVI port | Nie |
| Výstup | Áno |
| Typ produktu | Mini PC |
| Čip základnej dosky | Intel® H370 |
| Zvukový systém | Waves MaxxAudio Pro |
| Zvukový čip | Realtek ALC3234 |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Výška | 182 mm |
| Šírka | 36 mm |
| Hmotnosť | 1,18 kg |
| Hĺbka | 178 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 90 - 264 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 47/63 Hz |
| Napájanie | 65 W |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Frekvencia procesora | 3,1 GHz |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | i3-9100T |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i3 |
| Boost frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Generácia procesora | 9. Generácia procesorov Intel® Core ™ i3 |
| Počet vlákien procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ skrine | MFF |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Upozornenia | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443266556 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| DVI port: | Nie |
| Výstup: | Áno |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Čip základnej dosky: | Intel® H370 |
| Zvukový systém: | Waves MaxxAudio Pro |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3234 |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Výška: | 182 mm |
| Šírka: | 36 mm |
| Hmotnosť: | 1,18 kg |
| Hĺbka: | 178 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 90 - 264 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 47/63 Hz |
| Napájanie: | 65 W |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Frekvencia procesora: | 3,1 GHz |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | i3-9100T |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i3 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Generácia procesora: | 9. Generácia procesorov Intel® Core ™ i3 |
| Počet vlákien procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ skrine: | MFF |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Upozornenia: | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
