DELL Pro QCM1255 AMD Ryzen™ 3 PRO 8300GE 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Micro PC Mini PC Čierna
Kód: KOMDELKOP1638Podrobný popis
DELL Pro QCM1255 AMD Ryzen™ 3 PRO 8300GE 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Micro PC Mini PC Čierna| DC-in konektor | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4a |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Hlavný konektor napájacieho adaptéra | 4.5 mm |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ produktu | Mini PC |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Výstupné zvukové kanály | 4.0 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD PRO 665 |
| Dodávané káble | AC |
| Výška | 182 mm |
| Šírka | 36 mm |
| Hĺbka | 178 mm |
| Hmotnosť | 1,39 kg |
| Napájanie | 65 W |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100 - 240 V |
| Integrovaný displej | Nie |
| Model procesoru | 8300GE |
| Základný výkon procesora | 35 W |
| Frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 3 PRO |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,9 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen PRO 8000 Series |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Rozloženie pamäte | 1 x 8 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 4800 MT/s |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Počet diskov | 1 |
| NVMe | Áno |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Typ pamäte SSD | TLC |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Zvukový systém | Audio s vysokým rozlíšením |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Dizajn antény | Vnútorný |
| MU-MIMO | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Model radiča WLAN | MediaTek MT7920 |
| Výrobca WLAN radiča | MediaTek |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ antény | 2x2 |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Typ skrine | Micro PC |
| Farba | Čierna |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Softvér na vyskúšanie | McAfee® Business Protection 1-year,Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Mimoprevádzková nadmorská výška | -15,2 - 10668 m |
| Prevádzkové otrasy | 40 G |
| Prevádzkové vibrácie | 0,26 G |
| Prevádzková nadmorská výška | -15,2 - 3048 m |
| Mimoprevádzkový otras | 105 G |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 1,37 G |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 65 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 35 °C |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 740M |
| Emisie uhlíka (spotreba energie) | 43,4763 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 92,7 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e) | 2,2248 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e) | 46,5354 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e) | 0,4635 |
| PAIA verzia | GaBi version 1, 2024 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| DC-in konektor: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4a |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Hlavný konektor napájacieho adaptéra: | 4.5 mm |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.0 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD PRO 665 |
| Dodávané káble: | AC |
| Výška: | 182 mm |
| Šírka: | 36 mm |
| Hĺbka: | 178 mm |
| Hmotnosť: | 1,39 kg |
| Napájanie: | 65 W |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100 - 240 V |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Model procesoru: | 8300GE |
| Základný výkon procesora: | 35 W |
| Frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 3 PRO |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,9 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen PRO 8000 Series |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 8 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 4800 MT/s |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Počet diskov: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Typ pamäte SSD: | TLC |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Zvukový systém: | Audio s vysokým rozlíšením |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
| MU-MIMO: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Model radiča WLAN: | MediaTek MT7920 |
| Výrobca WLAN radiča: | MediaTek |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Typ skrine: | Micro PC |
| Farba: | Čierna |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Softvér na vyskúšanie: | McAfee® Business Protection 1-year,Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Neobsahuje: | PVC/BFR |
| Mimoprevádzková nadmorská výška: | -15,2 - 10668 m |
| Prevádzkové otrasy: | 40 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 0,26 G |
| Prevádzková nadmorská výška: | -15,2 - 3048 m |
| Mimoprevádzkový otras: | 105 G |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 1,37 G |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 65 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 35 °C |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 740M |
| Emisie uhlíka (spotreba energie): | 43,4763 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 92,7 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e): | 2,2248 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e): | 46,5354 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e): | 0,4635 |
| PAIA verzia: | GaBi version 1, 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
