Cudy LT500 bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) 4G Biela
Kód: KILCUDROU0005Podrobný popis
Cudy LT500 bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) 4G Biela| USB vstup | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Montážna sada | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| PoE injektor v balení | Áno |
| Pamäť typu Flash | 16 MB |
| Kapacita pamäti | 128 MB |
| Typ zdroja | Poe |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10 |
| Technológia kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Typ rozhrania LAN | Fast Ethernet |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Spúšťanie portov | Áno |
| Maximálny výkon Tx (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Podpora VPN | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| Farba | Biela |
| LED indikátory | Systém, WLAN |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Typ produktu | Stolný / tyčový smerovač |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 60 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 11, Windows Vista, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Education, Windows 2000, Windows 11 Enterprise, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Pro x64, Windows 98SE, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| DMZ podpora | Áno |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Áno |
| Upozornenia | Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| DHCP klient | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4 / IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 300 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Áno |
| Slot pre SIM kartu | Áno |
| DSL WAN | Nie |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| Podpora Dual SIM | Nie |
| GSM (2G) štandardy | Edge, GSM |
| Dizajn antény | Vnútorné a vonkajšie |
| Odnímateľná anténa(y) | Áno |
| Počet antén | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6971690792848 |
| USB vstup: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Montážna sada: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| PoE injektor v balení: | Áno |
| Pamäť typu Flash: | 16 MB |
| Kapacita pamäti: | 128 MB |
| Typ zdroja: | Poe |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10 |
| Technológia kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Typ rozhrania LAN: | Fast Ethernet |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Spúšťanie portov: | Áno |
| Maximálny výkon Tx (2,4 GHz): | 20 dBmW |
| Podpora VPN: | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | Biela |
| LED indikátory: | Systém, WLAN |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Typ produktu: | Stolný / tyčový smerovač |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 60 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 11, Windows Vista, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Education, Windows 2000, Windows 11 Enterprise, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Pro x64, Windows 98SE, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| DMZ podpora: | Áno |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| DHCP klient: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4 / IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 300 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Slot pre SIM kartu: | Áno |
| DSL WAN: | Nie |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| Podpora Dual SIM: | Nie |
| GSM (2G) štandardy: | Edge, GSM |
| Dizajn antény: | Vnútorné a vonkajšie |
| Odnímateľná anténa(y): | Áno |
| Počet antén: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
