Router ZTE MF258 + Z1200
Kód: KILZTEROU0019Podrobný popis
Router ZTE MF258 + Z1200| Slot pre SIM kartu | Áno |
| DC-in konektor | Áno |
| Obsah balenia | LAN kábel x 1, Upevňovacie prvky x 1, Externá anténa x 1, Router x 1, Napájací adaptér x 1 |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Typ zdroja | AC |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| VPN Passthrough | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Súprava |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ +40°C |
| Vlhkosť (max) | 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | AES, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Firewall | Áno |
| Upozornenia | Do not dismantle the unit yourself, there is a risk of electric shock., Do not expose the device to water or moisture., Do not expose the device to extreme temperatures. |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Áno |
| Zisk | 9 dBi |
| Typ antény | Externé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 5902002371049 |
| Slot pre SIM kartu: | Áno |
| DC-in konektor: | Áno |
| Obsah balenia: | LAN kábel x 1, Upevňovacie prvky x 1, Externá anténa x 1, Router x 1, Napájací adaptér x 1 |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Typ zdroja: | AC |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| VPN Passthrough: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Súprava |
| Prevádzková teplota: | 0°C ~ +40°C |
| Vlhkosť (max): | 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | AES, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Firewall: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dismantle the unit yourself, there is a risk of electric shock., Do not expose the device to water or moisture., Do not expose the device to extreme temperatures. |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Zisk: | 9 dBi |
| Typ antény: | Externé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
