Tenda MX21 Pro(3-pack) Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Biela Vnútorný
Kód: KILTDAROU0099Podrobný popis
Tenda MX21 Pro(3-pack) Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Biela Vnútorný| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| Band Steering technológia | Áno |
| Technológia MU-MIMO | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom | CMP Flood Attack Defense TCP Flood Attack Defense UDP Flood Attack Defense Ignore Ping Packet From WAN Portf |
| MIMO | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| BeamForming | Áno |
| Funkcie rodičovskej kontroly | Týždenné/mesačné správy |
| Hĺbka | 105 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 220 mm |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Počet antén | 7 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| LED indikátory | Áno |
| Typ antény | Vnútorný |
| Typ produktu | Sieťový systém |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Farba | Biela |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP server | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) | Áno |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (tretia skupina) | 2402 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 861 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 2402 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 2402 Mbit/s |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Dynamická IP adresa | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Statická IP | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Wi-Fi pásmo | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Podpora VPN | PPTP/L2TP/IPsec Pass Through f |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6932849425710 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| Band Steering technológia: | Áno |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom: | CMP Flood Attack Defense TCP Flood Attack Defense UDP Flood Attack Defense Ignore Ping Packet From WAN Portf |
| MIMO: | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| BeamForming: | Áno |
| Funkcie rodičovskej kontroly: | Týždenné/mesačné správy |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Počet antén: | 7 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| LED indikátory: | Áno |
| Typ antény: | Vnútorný |
| Typ produktu: | Sieťový systém |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Farba: | Biela |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE): | Áno |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (tretia skupina): | 2402 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 861 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 2402 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 2402 Mbit/s |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Dynamická IP adresa: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Statická IP: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Wi-Fi pásmo: | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Podpora VPN: | PPTP/L2TP/IPsec Pass Through f |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
