Tenda Nova MW6 Dvojpásmová (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Biela 2
Kód: KILTDAROU0029Podrobný popis
Tenda Nova MW6 Dvojpásmová (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Biela 2| Ethernet WAN | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet priložených produktov | 3 kusov |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Hmotnosť | 410 g |
| Hĺbka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,05 kg |
| Výška balenia | 115 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka balenia | 175 mm |
| Šírka balenia | 357 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Farba | Biela |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| HS kód | 85176990 |
| DHCP klient | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 867 Mbit/s |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2-PSK |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 867 Mbit/s |
| Prístup pre hostí | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.3, IEEE 802.11v, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6932849427561 |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet priložených produktov: | 3 kusov |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Hmotnosť: | 410 g |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,05 kg |
| Výška balenia: | 115 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka balenia: | 175 mm |
| Šírka balenia: | 357 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Farba: | Biela |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| HS kód: | 85176990 |
| DHCP klient: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 867 Mbit/s |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2-PSK |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 867 Mbit/s |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.3, IEEE 802.11v, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
