Tenda TX12 PRO bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTDAROU0092Podrobný popis
Tenda TX12 PRO bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| Počet portov WAN | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| USB vstup | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Hĺbka | 166 mm |
| Výška | 222 mm |
| Šírka | 267 mm |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Výstupný prúd | 1,5 A |
| Typ zdroja | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Server VPN | PPTP Client PPTP Server L2TP Client PPTP Pass Through L2TP Pass Through IPSec Pass Through |
| Typ rozhrania LAN | Fast Ethernet |
| Maximálny výkon Tx (5 GHz) | 23 dBmW |
| Priradenie VLAN založené na SSID | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 Mbit/s |
| Maximálny výkon Tx (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Systém |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Certifikáty zhody | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| DMZ podpora | Áno |
| Filtrovanie | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-PSK, WPA, WPS, WPA3-SAE, WPA2-PSK |
| Technológia MU-MIMO | Áno |
| MIMO | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Upozornenia | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| DHCP server | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 2402 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| DSL WAN | Nie |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Áno |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 6 dBi |
| Dizajn antény | Externé |
| Počet antén | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6932849426984 |
| Počet portov WAN: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| USB vstup: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Hĺbka: | 166 mm |
| Výška: | 222 mm |
| Šírka: | 267 mm |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Výstupný prúd: | 1,5 A |
| Typ zdroja: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Server VPN: | PPTP Client PPTP Server L2TP Client PPTP Pass Through L2TP Pass Through IPSec Pass Through |
| Typ rozhrania LAN: | Fast Ethernet |
| Maximálny výkon Tx (5 GHz): | 23 dBmW |
| Priradenie VLAN založené na SSID: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 Mbit/s |
| Maximálny výkon Tx (2,4 GHz): | 20 dBmW |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Systém |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Certifikáty zhody: | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| DMZ podpora: | Áno |
| Filtrovanie: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK, WPA, WPS, WPA3-SAE, WPA2-PSK |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
| MIMO: | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Upozornenia: | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| DHCP server: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 2402 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| DSL WAN: | Nie |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 6 dBi |
| Dizajn antény: | Externé |
| Počet antén: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
