TP-Link Archer AX10 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTPLROU0071Podrobný popis
TP-Link Archer AX10 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| Slot pre pamäťovú kartu ( y ) | Nie |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB vstup | Nie |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Obsah balenia | 1 x TP-Link Archer AX1500 Wi-Fi 6 Router, Black |
| Kapacita pamäti | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Počet jadier procesora | 3 |
| Pamäť typu Flash | 16 MB |
| Frekvencia procesora | 1500 MHz |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 126 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Hmotnosť | 370 g |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Typ zdroja | AC |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Citlivosť prijímača | 5 GHz: 11a 6Mbps:-97dBm, 11a 54Mbps:-79dBm 11ac VHT20_MCS0:-96dBm, 11ac VHT20_MCS11:-66dBm 11ac VHT40_MCS0:-94dBm, 11ac VHT40_MCS11:-63dBm 11ac VHT80_MCS0:-91dBm, 11ac VHT80_MCS11:-60dBm 11ax HE20_MCS0:-95dBm, 11ax HE20_MCS11:-63dBm 11ax HE40_MCS0:-92dBm, 11ax HE40_MCS11:-60dBm 11ax HE80_MCS0:-89dBm, 11ax HE80_MCS11:-58dBm 2.4 GHz: 11g 6Mbps:-91dBm, 11a 54Mbps:-74dBm 11n HT20_MCS0:-90dBm, 11n HT20_MCS7:-73dBm 11n HT40_MCS0:-88dBm, 11n HT40_MCS7:-70dBm |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Výška balenia | 38 mm |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 780 g |
| Šírka balenia | 124 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 85176990 |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows NT, Windows 10, Windows 8.1, Windows XP, Windows 8, Windows 2000, Windows 98SE |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované webové prehliadače | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| DMZ podpora | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, 128-bit WEP, WPA2, WPA-PSK, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Zabezpečenie Firewallom | SPI |
| Firewall | Áno |
| Prístup pre hostí | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| DHCP server | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 1201 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 1500 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Vysielací výkon | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz); FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz) |
| Počet antén | 4 |
| Dizajn antény | Externé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6935364089221 |
| Slot pre pamäťovú kartu ( y ): | Nie |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| USB vstup: | Nie |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Obsah balenia: | 1 x TP-Link Archer AX1500 Wi-Fi 6 Router, Black |
| Kapacita pamäti: | 256 MB |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 3 |
| Pamäť typu Flash: | 16 MB |
| Frekvencia procesora: | 1500 MHz |
| Výška: | 33 mm |
| Hĺbka: | 126 mm |
| Šírka: | 260 mm |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Typ zdroja: | AC |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Citlivosť prijímača: | 5 GHz: 11a 6Mbps:-97dBm, 11a 54Mbps:-79dBm 11ac VHT20_MCS0:-96dBm, 11ac VHT20_MCS11:-66dBm 11ac VHT40_MCS0:-94dBm, 11ac VHT40_MCS11:-63dBm 11ac VHT80_MCS0:-91dBm, 11ac VHT80_MCS11:-60dBm 11ax HE20_MCS0:-95dBm, 11ax HE20_MCS11:-63dBm 11ax HE40_MCS0:-92dBm, 11ax HE40_MCS11:-60dBm 11ax HE80_MCS0:-89dBm, 11ax HE80_MCS11:-58dBm 2.4 GHz: 11g 6Mbps:-91dBm, 11a 54Mbps:-74dBm 11n HT20_MCS0:-90dBm, 11n HT20_MCS7:-73dBm 11n HT40_MCS0:-88dBm, 11n HT40_MCS7:-70dBm |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Výška balenia: | 38 mm |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 780 g |
| Šírka balenia: | 124 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 85176990 |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows NT, Windows 10, Windows 8.1, Windows XP, Windows 8, Windows 2000, Windows 98SE |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované webové prehliadače: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| DMZ podpora: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, 128-bit WEP, WPA2, WPA-PSK, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Zabezpečenie Firewallom: | SPI |
| Firewall: | Áno |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| DHCP server: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 1201 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 1500 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Vysielací výkon: | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz); FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz) |
| Počet antén: | 4 |
| Dizajn antény: | Externé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
