TP-Link Archer AX23 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTPLROU0103Podrobný popis
TP-Link Archer AX23 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| USB vstup | Nie |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Frekvencia procesora | 1500 MHz |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Hĺbka | 135 mm |
| Šírka | 260,2 mm |
| Výška | 41,6 mm |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Plne duplexný režim | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Statická trasa | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Výška balenia | 395 mm |
| Šírka balenia | 500 mm |
| Hĺbka balenia | 350 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 730 g |
| HS kód | 85176990 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 2000 Professional, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Education, Windows 2000, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 98SE |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Filtrovanie IP adries | Áno |
| DMZ podpora | Áno |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Prístup pre hostí | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-PSK, 128-bit WEP, WPA2, WMM, WPA, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Filtrovanie URL | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT) | Áno |
| Funkčonsť NAT | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Sprievodca nastavením na webe | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Ovládanie šírky pásma | Áno |
| DHCP server | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 1800 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Áno |
| 4G | Áno |
| Typ konektora antény | SMA |
| Dizajn antény | Externé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 4897098687048 |
| USB vstup: | Nie |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 1500 MHz |
| Certifikácia: | FCC, CE, RoHS |
| Hĺbka: | 135 mm |
| Šírka: | 260,2 mm |
| Výška: | 41,6 mm |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Plne duplexný režim: | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Statická trasa: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Výška balenia: | 395 mm |
| Šírka balenia: | 500 mm |
| Hĺbka balenia: | 350 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 730 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 2000 Professional, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Education, Windows 2000, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 98SE |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Filtrovanie IP adries: | Áno |
| DMZ podpora: | Áno |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK, 128-bit WEP, WPA2, WMM, WPA, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Filtrovanie URL: | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT): | Áno |
| Funkčonsť NAT: | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Sprievodca nastavením na webe: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Ovládanie šírky pásma: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 1800 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Áno |
| 4G: | Áno |
| Typ konektora antény: | SMA |
| Dizajn antény: | Externé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
