TP-Link Archer C80 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTPLROU0072Podrobný popis
TP-Link Archer C80 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 5 |
| USB vstup | Nie |
| Slot pre pamäťovú kartu ( y ) | Nie |
| DC-in konektor | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45), AC |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000, 10 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Presmerovanie portov | Áno |
| LED indikátory | LAN, Výkon, Status, WLAN, WPS |
| On/off vypínač | Áno |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Farba | Čierna |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Hĺbka balenia | 240 mm |
| Výška balenia | 82 mm |
| Šírka balenia | 350 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 800 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované webové prehliadače | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Pro x64, Windows 98SE, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows NT, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64 |
| Firewall | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2-PSK, 128-bit WEP |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Áno |
| Filtrovanie MAC adries | Áno |
| Prístup pre hostí | Áno |
| DMZ podpora | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP server | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 1300 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 1300 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
| Dizajn antény | Externé |
| Odnímateľná anténa(y) | Nie |
| Počet antén | 4 |
| Vysielací výkon | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz), FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5 GHz) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6935364088873 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 5 |
| USB vstup: | Nie |
| Slot pre pamäťovú kartu ( y ): | Nie |
| DC-in konektor: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45), AC |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000, 10 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| LED indikátory: | LAN, Výkon, Status, WLAN, WPS |
| On/off vypínač: | Áno |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Farba: | Čierna |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 240 mm |
| Výška balenia: | 82 mm |
| Šírka balenia: | 350 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 800 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Podporované webové prehliadače: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Pro x64, Windows 98SE, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows NT, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64 |
| Firewall: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2-PSK, 128-bit WEP |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Áno |
| Filtrovanie MAC adries: | Áno |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| DMZ podpora: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 1300 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 1300 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Dizajn antény: | Externé |
| Odnímateľná anténa(y): | Nie |
| Počet antén: | 4 |
| Vysielací výkon: | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz), FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5 GHz) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
