TP-Link EX141 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTPLROU0132Podrobný popis
TP-Link EX141 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB vstup | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Výška | 33,3 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Šírka | 182,7 mm |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Spúšťanie portov | Áno |
| Server VPN | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN Passthrough | Áno |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Podpora VPN | IPSec, PPTP, L2TP |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Farba | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované webové prehliadače | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA3, IPSec, WPA2, SSID, WPA |
| Rodičovská kontrola | Áno |
| Firewall | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT) | Áno |
| DMZ podpora | Áno |
| Funkčonsť NAT | ALG, Virtual Server, Port Trigger, DMZ, uPnP |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Technológia MU-MIMO | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Upozornenia | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Správa protokolov | TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, and TR-143 |
| DHCP klient | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 1201 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 300 Mbit/s |
| Modulácia | 1024-QAM |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Počet antén | 4 |
| Dizajn antény | Externé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 4895252502312 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| USB vstup: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Výška: | 33,3 mm |
| Hĺbka: | 94 mm |
| Šírka: | 182,7 mm |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Spúšťanie portov: | Áno |
| Server VPN: | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN Passthrough: | Áno |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Podpora VPN: | IPSec, PPTP, L2TP |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované webové prehliadače: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA3, IPSec, WPA2, SSID, WPA |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| Firewall: | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT): | Áno |
| DMZ podpora: | Áno |
| Funkčonsť NAT: | ALG, Virtual Server, Port Trigger, DMZ, uPnP |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Upozornenia: | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Správa protokolov: | TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, and TR-143 |
| DHCP klient: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 1201 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 300 Mbit/s |
| Modulácia: | 1024-QAM |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Počet antén: | 4 |
| Dizajn antény: | Externé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
