TP-Link Omada ER605 káblový smerovač Gigabit Ethernet Čierna
Kód: KILTPLROU0098Podrobný popis
TP-Link Omada ER605 káblový smerovač Gigabit Ethernet Čierna| Počet USB portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 5 |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Stručný návod | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Pamäť typu Flash | 128 MB, 16 MB |
| Typ vnútornej pamäte | DRAM |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows NT, Windows 10, Windows 98SE, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows 7, Windows XP, Windows 8.1 |
| Kapacita pamäti | 256 MB |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Šírka | 158 mm |
| Hĺbka | 101 mm |
| Výška | 25 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 7,94 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Typ zdroja | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 120 - 240 V |
| Smerovanie založené na pravidlách | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100, 10 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Súbežné pripojenia | 150000 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kontrola prevádzky | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Podpora VLAN | Áno |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| LED indikátory | Systém, LAN, Aktivita, USB, WAN |
| Kapacita racku | 1U |
| Embedded DRAM (EDRAM) pamäť | 128 MB |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka balenia | 254 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 650 g |
| Šírka balenia | 190 mm |
| Výška balenia | 60 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Metóda legalizácie | SHA-1, MD5 |
| Firewall | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT) | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 192-bit AES, DES, SHA-1, MD5, 256-bit AES, 128-bit AES, 3DES |
| Predchádzanie ARP útokom | Áno |
| Filtrovanie URL | Áno |
| Prevencia útoku DoS | Áno |
| Počet VPN tunelov | 20 |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Funkčonsť NAT | • One-to-One NAT • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG, UPnP |
| Podpora VPN | • 20 IPsec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IKEv1/v2 • MD5, SHA1 Authentication Algorithm • NAT Traversal (NAT-T) • Dead Peer Detection (DPD) • Perfect Forward Secrecy (PFS) • PPTP VPN Server • 10 PPTP VPN Clients • 16 Tunnels • PPTP with MPPE Encryption • L2TP VPN Server • 10 L2TP VPN Clients • 16 Tunnels • L2TP over IPSec • OpenVPN Server • 10 OpenVPN Clients • 16 OpenVPN Tunnels |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Upozornenia | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Protokol trasy | RIP-2, RIP-1 |
| Správa protokolov | Telnet |
| DHCP klient | Áno |
| Podporované sieťové protokoly | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP |
| DHCP server | Áno |
| DMZ podpora | Áno |
| Podpora protokolov | IPsec/PPTP/L2TP |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6935364089597 |
| Počet USB portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 5 |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Stručný návod: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Pamäť typu Flash: | 128 MB, 16 MB |
| Typ vnútornej pamäte: | DRAM |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows NT, Windows 10, Windows 98SE, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows 7, Windows XP, Windows 8.1 |
| Kapacita pamäti: | 256 MB |
| Certifikácia: | CE, FCC, RoHS |
| Šírka: | 158 mm |
| Hĺbka: | 101 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 7,94 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Typ zdroja: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 120 - 240 V |
| Smerovanie založené na pravidlách: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100, 10 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Súbežné pripojenia: | 150000 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kontrola prevádzky: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| LED indikátory: | Systém, LAN, Aktivita, USB, WAN |
| Kapacita racku: | 1U |
| Embedded DRAM (EDRAM) pamäť: | 128 MB |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 254 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 650 g |
| Šírka balenia: | 190 mm |
| Výška balenia: | 60 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Metóda legalizácie: | SHA-1, MD5 |
| Firewall: | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT): | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 192-bit AES, DES, SHA-1, MD5, 256-bit AES, 128-bit AES, 3DES |
| Predchádzanie ARP útokom: | Áno |
| Filtrovanie URL: | Áno |
| Prevencia útoku DoS: | Áno |
| Počet VPN tunelov: | 20 |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Funkčonsť NAT: | • One-to-One NAT • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG, UPnP |
| Podpora VPN: | • 20 IPsec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IKEv1/v2 • MD5, SHA1 Authentication Algorithm • NAT Traversal (NAT-T) • Dead Peer Detection (DPD) • Perfect Forward Secrecy (PFS) • PPTP VPN Server • 10 PPTP VPN Clients • 16 Tunnels • PPTP with MPPE Encryption • L2TP VPN Server • 10 L2TP VPN Clients • 16 Tunnels • L2TP over IPSec • OpenVPN Server • 10 OpenVPN Clients • 16 OpenVPN Tunnels |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Upozornenia: | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Protokol trasy: | RIP-2, RIP-1 |
| Správa protokolov: | Telnet |
| DHCP klient: | Áno |
| Podporované sieťové protokoly: | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP |
| DHCP server: | Áno |
| DMZ podpora: | Áno |
| Podpora protokolov: | IPsec/PPTP/L2TP |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
