Projekčné plátno Maclean, 84", 175x131cm, 25mm rám 4:3, napínacie háčiky, MC-166
Kód: SYSMCNEKR0014Podrobný popis
Projekčné plátno Maclean, 84", 175x131cm, 25mm rám 4:3, napínacie háčiky, MC-166| Natívny pomer strán | 4:3 |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 175 cm |
| Uhlopriečka displeja | 2,13 m (84") |
| Pozorovací uhol | 179° |
| Materiál | Polyester |
| Upozornenia | Follow the manufacturer's instructions., Use appropriate accessories in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage to the unit., Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., Iron in accordance with the manufacturer's recommendations., Wash according to the instructions on the label. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Screens for projectors |
|---|---|
| EAN: | 5902211140306 |
| Natívny pomer strán: | 4:3 |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ): | 175 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 2,13 m (84") |
| Pozorovací uhol: | 179° |
| Materiál: | Polyester |
| Upozornenia: | Follow the manufacturer's instructions., Use appropriate accessories in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage to the unit., Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., Iron in accordance with the manufacturer's recommendations., Wash according to the instructions on the label. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
