Karta Reolink Micro SD 256 GB
Kód: PAMRLNSDG0001Podrobný popis
Karta Reolink Micro SD 256 GB| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 11 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Výška | 1 mm |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 3 (U3) |
| Rýchlosť čítania | 100 MB/s |
| Kapacita | 256 GB |
| Typ Flash karty | MicroSDXC |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 6975253983728 |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 11 mm |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 3 (U3) |
| Rýchlosť čítania: | 100 MB/s |
| Kapacita: | 256 GB |
| Typ Flash karty: | MicroSDXC |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
