Fibaro Swipe Bezdrôtový Biela
Kód: INDFIBCZU0018Podrobný popis
Fibaro Swipe Bezdrôtový Biela| Vrátane batérií | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Bezdrôtová technológia | Z-Wave |
| Spätná väzba | Áno |
| Farba | Biela |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 29 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ batérie | AA |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Keep out of the reach of children., Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902020528821 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Bezdrôtová technológia: | Z-Wave |
| Spätná väzba: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 29 mm |
| Šírka: | 178 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ batérie: | AA |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Keep out of the reach of children., Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
