Senzor otvorenia dverí a okien Netatmo DTG
Kód: INDNTTCZU0004Podrobný popis
Senzor otvorenia dverí a okien Netatmo DTG| Farba | Biela |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Výška | 76 mm |
| Hĺbka | 16 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 3700730503181 |
| Farba: | Biela |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Výška: | 76 mm |
| Hĺbka: | 16 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
