Shelly BLU TRV Termostatické hlavice biele
Kód: INDSL2CZU0007Podrobný popis
Shelly BLU TRV Termostatické hlavice biele| Počet priložených produktov | 2 kusov |
| Wi-Fi | Áno |
| Závit | M30 x 1.5mm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Prevádzkové frekvencie | 2412 - 2472 MHz |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
| Programovateľné | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Inteligentný termostat | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 30 m |
| Farba | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 60 °C |
| Výška | 78 mm |
| Priemer | 5,4 cm |
| Hmotnosť | 107 g |
| Prevádzka na batériu | Áno |
| Typ batérie | Batéria AA |
| Počet batérií | 2 |
| Vstavaný displej | Áno |
| Upozornenia | Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 3800235268322 |
| Počet priložených produktov: | 2 kusov |
| Wi-Fi: | Áno |
| Závit: | M30 x 1.5mm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Prevádzkové frekvencie: | 2412 - 2472 MHz |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Bezdrôtové pripojenie: | Áno |
| Programovateľné: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Inteligentný termostat: | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 30 m |
| Farba: | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 60 °C |
| Výška: | 78 mm |
| Priemer: | 5,4 cm |
| Hmotnosť: | 107 g |
| Prevádzka na batériu: | Áno |
| Typ batérie: | Batéria AA |
| Počet batérií: | 2 |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Upozornenia: | Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
