TP-Link Tapo T110 dverový / oknový senzor Bezdrôtový Dvere / okno Biela
Kód: INDTPLCZU0003Podrobný popis
TP-Link Tapo T110 dverový / oknový senzor Bezdrôtový Dvere / okno Biela| Vrátane batérií | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Samolepiaca páska | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Farba | Biela |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Vhodné pre | Dvere / okno |
| LED indikátory | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Prevádzkové frekvencie | 922 MHz |
| Šírka | 37,5 mm |
| Výška | 61,4 mm |
| Hĺbka | 12,3 mm |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2032 |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Keep out of the reach of children., Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 4897098682951 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Samolepiaca páska: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Farba: | Biela |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Vhodné pre: | Dvere / okno |
| LED indikátory: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Prevádzkové frekvencie: | 922 MHz |
| Šírka: | 37,5 mm |
| Výška: | 61,4 mm |
| Hĺbka: | 12,3 mm |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | CR2032 |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit., Keep out of the reach of children., Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
