ELEKTRICKÝ HOLIACI STROJČEK ADLER AD 2933
Kód: AGDADLGOL0023Podrobný popis
ELEKTRICKÝ HOLIACI STROJČEK ADLER AD 2933| Suché a mokré holenie | Áno |
| Holiaci systém | Rotačný holiaci strojček |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka | 3 |
| Zastrihávač | Áno |
| Jemné holiace hlavy | Áno |
| Čistiaca kefa | Áno |
| USB kábel v balení | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Šírka | 57 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hmotnosť | 270 g |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Doba nabíjania batérie | 2 h |
| Napájací zdroj | Striedavé napájanie / batéria |
| Prevádzková doba | 180 min |
| Nabíjateľný | Áno |
| Výklopný zastrihávač | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Vodeodolný | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| LED indikátory | Nabíjanie |
| Farba | Šedá |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX7 |
| Vstavaný displej | Áno |
| Cestovný zámok | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Ukazovateľ nabíjania | Áno |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 5903887805650 |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Holiaci systém: | Rotačný holiaci strojček |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka: | 3 |
| Zastrihávač: | Áno |
| Jemné holiace hlavy: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| USB kábel v balení: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Šírka: | 57 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Kapacita batérie: | 2000 mAh |
| Doba nabíjania batérie: | 2 h |
| Napájací zdroj: | Striedavé napájanie / batéria |
| Prevádzková doba: | 180 min |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Výklopný zastrihávač: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Vodeodolný: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| LED indikátory: | Nabíjanie |
| Farba: | Šedá |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX7 |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Cestovný zámok: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Ukazovateľ nabíjania: | Áno |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
