Lanberg AK-1004-B časti regálu Regálová polica
Kód: SZALAEPOL0002Podrobný popis
Lanberg AK-1004-B časti regálu Regálová polica| Farba | Čierna |
| Model | Polica pre rack |
| Kapacita racku | 1U |
| Maximálna váha (kapacita) | 25 kg |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 482,6 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5901969403619 |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Polica pre rack |
| Kapacita racku: | 1U |
| Maximálna váha (kapacita): | 25 kg |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 482,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
