Lanberg AK-1012-S diely pre rack Polička pre rack
Kód: SZALAEPOL0016Podrobný popis
Lanberg AK-1012-S diely pre rack Polička pre rack| Model | Polica pre rack |
| Maximálna váha (kapacita) | 20 kg |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť | 360 g |
| Hĺbka | 180 mm |
| Šírka | 254 mm |
| Výška | 51,5 mm |
| Veľkosť | 25,4 cm (10") |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5901969416985 |
| Model: | Polica pre rack |
| Maximálna váha (kapacita): | 20 kg |
| Farba: | Šedá |
| Hmotnosť: | 360 g |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Šírka: | 254 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Veľkosť: | 25,4 cm (10") |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
