NexTool Mini NE20013 multifunkčný výkopový nástroj
Kód: SURNXTSSP0002Podrobný popis
NexTool Mini NE20013 multifunkčný výkopový nástroj| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerezová oceľ, Zliatina hliníka |
| Zámok náradia | Áno |
| Šírka | 115 mm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Hmotnosť | 548 g |
| Upozornenia | Use eye and hand protection when using., Use only as intended., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 6945064210740 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Nerezová oceľ, Zliatina hliníka |
| Zámok náradia: | Áno |
| Šírka: | 115 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 548 g |
| Upozornenia: | Use eye and hand protection when using., Use only as intended., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
