NexTool Thunder NE20057 multifunkčný výkopový nástroj
Kód: SURNXTSSP0005Podrobný popis
NexTool Thunder NE20057 multifunkčný výkopový nástroj| Počet nástrojov | 7 nástroje/nástrojov |
| Zámok čepele | Áno |
| Dĺžka v zloženom stave | 36,2 cm |
| Predĺžená dĺžka | 49 cm |
| Šírka | 51 mm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Upozornenia | Warning: The product is sharp, use with caution., Keep out of the reach of children., Avoid blade contact with food when not in use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 6973907630103 |
| Počet nástrojov: | 7 nástroje/nástrojov |
| Zámok čepele: | Áno |
| Dĺžka v zloženom stave: | 36,2 cm |
| Predĺžená dĺžka: | 49 cm |
| Šírka: | 51 mm |
| Hmotnosť: | 700 g |
| Upozornenia: | Warning: The product is sharp, use with caution., Keep out of the reach of children., Avoid blade contact with food when not in use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
