Cestovný vankúš STS Aeros Pillow Premium Traveller Navy
Kód: SURSSUSHM0023Podrobný popis
Cestovný vankúš STS Aeros Pillow Premium Traveller Navy| Nafukovací | Áno |
| Materiál | Polyester, Termoplastický polyuretán (TPU) |
| Farba | Námorná |
| Bezpečnostný ventil | Áno |
| Odporúčaný vek | Dospelí |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Hmotnosť | 85 g |
| Upozornenia | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags, hammocks, mats |
|---|---|
| EAN: | 9327868097142 |
| Nafukovací: | Áno |
| Materiál: | Polyester, Termoplastický polyuretán (TPU) |
| Farba: | Námorná |
| Bezpečnostný ventil: | Áno |
| Odporúčaný vek: | Dospelí |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 390 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Upozornenia: | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
